PEVNÉ SÍTĚ

Sítě pevné - proti hmyzu

Sítě pevné - proti hmyzu Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Do výrobního programu byla zařazena i protipylová síťovina. Rám o rozměrech 25 x 10 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen plastovými prvky. Tato síť může být zhotovena i v šikmém provedení. Rám je možno uchytit do konstrukce okna několika způsoby. Nejpoužívanější způsob uchycení je pomocí plastových obrtlíků.

 

Rozměry

Typ max. doporučená plocha
Sítě pevné 25 mm 2,5 m2

nahoru

Sítě s límcem - proti hmyzu

Sítě s límcem  - proti hmyzu Sítě s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Do výrobního programu byla zařazena i protipylová síťovina. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 15, 17 a 20 mm.

 

Rozměry

Typ max. doporučená plocha
Sítě s límcem 2,5 m2

nahoru

Sítě EXT-16 - proti hmyzu

Sítě EXT-16 - proti hmyzu Sítě EXT-16 jsou vyráběny z extrudovaného profilu a opatřeny těsnícím kartáčkem. Kartáček umožní perfektně dotěsnit různé tvary rámu okna. Zdvojené vnitřní rohy síť zpevní tak, že nedochází k rozevírání rohů sítě, řezaných pod úhlem 45°. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, 8003 nebo v elox provedení. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná.Do výrobního programu byla zařazena i protipylová síťovina. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 14, 16, 20 a 22 mm.

 

Rozměry

Typ max. doporučená plocha
Sítě EXT-16 2,5 m2

nahoru

Odsazená síť - proti hmyzu

Odsazená síť - proti hmyzu Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Do výrobního programu byla zařazena i protipylová síťovina. Rám o rozměrech 24 x 24 mm je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, dvou imitacích dřeva nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen plastovými prvky barvy bíle nebo hnědé.

 

Rozměry

Typ max. doporučená plocha
Sítě odsazené 2,5 m2

nahoru

FOTOGALERIE

Sítě pevné

... description...

Sítě pevné

... description...

Sítě pevné

... description...

 

TECHNICKÉ LISTY

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Vzorník barev polepů pro vybrané provedení sítě
Barva č. R12 – ořech
R12 – ořech
Barva č. R13 – douglaska
R13 – douglaska
Barva č. R2 - zlatý dub
R2 - zlatý dub
Barva č. R4 - tmavý dub
R4 - tmavý dub
Barva č. R5 - mahagon
R5 - mahagon
 


spolupracujeme

Climax

Djuna