VENKOVNÍ ROLETY

Stále oblíbenější jsou venkovní rolety, které je možné využít jak pro ochranu oken rodinných domů, tak rekreačních objektů a chat, ale také pro všechny typy oken bytových domů.

Rolety PŘEDOKENNÍ

Rolety PŘEDOKENNÍ Předokenní roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodících lišt. Pancíř je soubor lamel, které mohou být hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou) dodávané standardně v 19-ti barevných odstínech, barvách RAL nebo plastové v 7-mi barevných odstínech. Hliníkové vodící lišty se připevňují do rámu okna nebo ostění a jsou dodávány ve více tvarových provedeních umožňující optimální osazení rolety. Standardně jsou dodávány v bílé a hnědé barvě (možno i RAL provedení). Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku a je dodáván v 6-ti velikostech, v závislosti na výšce rolety. Box je možný dodat i v kulatém provedení a ve stejné barvě jako vodící lišty. Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

 

Rozměry

Typ max. šířka max. výška váha pancíře max. plocha
Hliníkové lamely 270 cm 435 cm 2,6 kg/m2 5,8 m2
Plastové lamely 200 cm 310 cm 3,6 kg/m2 2,9 m2

nahoru

Rolety PODOMÍTKOVÉ

Rolety PODOMÍTKOVÉ Podomítkovým provedením rolety je docílen čistý a ničím nerušený vzhled fasády. Roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodících lišt. Pancíř je soubor lamel, které mohou být hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou) dodávané standardně v 19-ti barevných odstínech nebo plastové v 7-mi barevných odstínech. Roletový box je vyroben z hliníkového plechu a je dodáván v 6-ti velikostech, v závislosti na výšce rolety. Box je opatřen dřevocementovou deskou a omítací hliníkovou lištou pro možnost zaomítání. Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním. Stejně jako roleta montovaná dodatečně, může být i podomítková roleta vybavena navíjecí protihmyzovou sítí.

 

Rozměry

Typ max. šířka max. výška váha pancíře max. plocha
Hliníkové lamely 270 cm 435 cm 2,6 kg/m2 5,8 m2
Plastové lamely 200 cm 310 cm 3,6 kg/m2 2,9 m2

nahoru

Rolety NADOKENNÍ celoplastové

Rolety NADOKENNÍ celoplastové Roletový nadokenní systém je vhodný pro všechny druhy plastových oken. Každý nadokenní prvek se skládá z vyrovnávacího profilu, 4 dílného PVC boxu, vodících lišt a z překladového profilu. Komůrkové profily jsou 10 mm silné a navzájem do sebe zapadají. Lamely jsou plastové standardně dodávané v 7-mi barevných odstínech. Box a vodící lišty mohou být dodány v barvě bílé, hnědé, případně mohou být upraveny kašírováním v 13-ti barevných odstínech. Při výrobě okenní jednotky se roleta přimontuje na okno a s oknem se pak jako kompletní stavební díl zabuduje do stavebního otvoru. Tímto řešením je docílen čistý a ničím nerušený vzhled fasády.

 

Rozměry

Typ max. šířka max. výška váha pancíře max. plocha
Nadokenní (lamela PVC) 200 cm 310 cm 3,6 kg/m2 2,9 m2
Nadokenní (lamela AL) 270 cm 310 cm 2,6 kg/m2 5,6 m2

nahoru

Rolety do HELUZ překladů

Rolety do HELUZ překladů Roletový překlad HELUZ slouží jako nadokenní nosný překlad a zároveň jako schránka pro osazení stínících systémů - venkovních rolet a žaluzií. Schránka je vyrobená z jednoho kusu. Vnější i vnitřní stěny nosného roletového překladu jsou opatřeny cihelnými obklady. V překladu jsou uvnitř prostoru pro roletu v jeho horní části zabudované lišty pro upevnění držáku hřídele rolety, které umožňují posunutí držáku rolety podle konstrukční šířky okna. Tyto prvky jsou samonosné stavební dílce a jsou vyráběny pro šířky zdiva 365, 380, 400, 440 a 490 mm a výšce 238 mm. Schránky plní nosnou funkci a nejsou opatřeny armaturou. V systému je použita revizní klapka. Uvnitř schránky se nachází 8-mi hranná pozinkovaná hřídel ø60 mm. Na hřídel je navíjen roletový pancíř tvořený hliníkovými lamelami vypěněnými PUR pěnou (dodáváme v 19-ti barevných odstínech), nebo dutými lamelami plastovými (dodáváme v 7-mi barevných odstínech). Lamely jsou (kromě prvních deseti lamel) po celé své délce perforované. Pancíř je na hřídel upevněn pomocí ocelových závěsných pružin a je zakončen koncovou lamelou z extrudovaného hliníku, která je opatřena dosedací těsnící gumou a plastovými zarážkami zabraňující zajetí celého pancíře do schránky. Pancíř se pohybuje ve vodících lištách z extrudovaného hliníku, jež jsou opatřeny čistícími kartáčky. Standardně jsou dodávány v bílé a hnědé barvě (možno i RAL provedení). Vodící lišty mohou být vsazeny do Al pouzder, které se osazují již při hrubé stavbě do ostění. Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

 

Rozměry

Typ max. šířka max. výška váha pancíře max. plocha
Hliníkové lamely Al 37 270 cm 320 cm 2,6 kg/m2 5,8 m2

nahoru

Rolety do RONO překladů

Rolety do RONO překladů Roleta do Rono překladu je typ běžné podomítkové rolety. Navíjecí box s pancířem je umístěn do nadotvorového překladu, kde je pro něj překladovým systémem Rono připravena schránka. Lamely, mohou být hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou) dodávané standardně v 19-ti barevných odstínech nebo plastové v 7-mi barevných odstínech. Hliníkové vodící lišty se připevňují do rámu okna nebo ostění a jsou dodávány ve více tvarových provedeních umožňující optimální osazení rolety. Standardně jsou dodávány v bílé a hnědé barvě (možno i RAL provedení). Roletový box je vyroben z válcovaného hliníku. Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním.

 

Rozměry

Typ max. šířka max. výška váha pancíře max. plocha
Hliníkové lamely 270 cm 270 cm 2,6 kg/m2 5,8 m2

nahoru

FOTOGALERIE

Venkovní rolety

... description...

Venkovní rolety

... description...

Venkovní rolety

... description...

 

Venkovní rolety

... description...

Venkovní rolety

... description...

Venkovní rolety

... description...

 

Venkovní rolety

... description...

Venkovní rolety

... description...

Venkovní rolety

... description...

TECHNICKÉ LISTY

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Vzorník barev pro vybraný typ lamely: AL37
Barva č. 01 Bílá
01 bílá
Barva č. 02 Šedá
02 šedá
Barva č. 03 Hnědá
03 hnědá
Barva č. 04 Béžová
04 béžová
Barva č. 06 Krémová
06 krémová
Barva č. 07 Stříbrná
07 stříbrná
Barva č. 09 Bronz
09 bronz
Barva č. 10 Imitace dřeva ořech
10 Imitace dřeva ořech
Barva č. 11 Imitace dřeva světlá
11 Imitace dřeva světlá
Barva č. 12 Imitace dřeva tmavá
12 Imitace dřeva tmavá
Barva č. 13 Imitace dřeva zlatý dub
13 Imitace dřeva zlatý dub
Barva č. 14 Hnědá světlá (8014)
14 hnědá světlá (8014)
Barva č. 15 Krémová bílá
15 Krémová bílá
Barva č. 113 Mechová zelená
113 Mechová zelená
Barva č. 114 Purpurová červená
114 Purpurová červená
Barva č. 115 Narcisově žlutá
115 Narcisově žlutá
Barva č. 116 Azurově modrá
116 Azurově modrá
Barva č. 128 Jedlově zelená
128 Jedlově zelená
Barva č. 187 Imitace nerezi
187 Imitace nerezi
   


spolupracujeme

Climax

Djuna